Brafitting online

Czy biustonosz, który nosisz jest niewygodny, obciera, ramiączka spadają, obwód się unosi do góry a fiszbina zamiast okalać pierś boleśnie wrzyna się w nią??

Zawsze chciałaś wybrać się do brafitterki ale nie masz kiedy?

A może w Twojej okolicy nie ma butiku, gdzie pomogą Ci dobrać bieliznę?

 

Mamy dla Ciebie wspaniałą wiadomość!

Masz możliwość dobrać odpowiedni biustonosz do Twojej budowy ciała i to w zaciszu swojego pokoju.

 

Już teraz umów się z nami na bezpłatną video konsultację online :D

Usiądź wygodnie, weź ze sobą kubek herbaty, filiżankę kawy lub może lampkę wina ;)

Jedna z naszych doświadczonych brafitterek, wyposażona w profesjonalną wiedzę dobierania bielizny według najlepszych brafittingowych praktyk skontaktuje się z Tobą przez znane komunikatory z video.

Nasza brafitterka w komforcie Twojego domu dostarczy Tobie najwyższy poziom usługi brafittingowej, spersonalizowany do indywidualnych potrzeb Twojego ciała, którym szczyci się nasz Warszawski salon stacjonarny.

 

JAK UMÓWIĆ WIZYTĘ?

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji brafittingowej z dowolnego miejsca na świecie!

Wszystko czego potrzebujesz to:

  • konto w programie Skype lub Messenger Facebook lub połączymy się z Tobą przez TeamViewer
  • kamery w komputerze lub telefonie
  • miary krawieckiej

 

Jeśli nie jesteś zarejestrowana w programie Skype to POBIERZ PROGRAM: https://www.skype.com/pl/get-skype/ 

lub

nic nie pobieraj i poczekaj na maila z wygenerowanym linkiem do spotkania z nami.

 

JAK PRZEBIEGA WIRTUALNA KONSULTACJA BRAFITTINGOWA?

  1. Napisz maila z zapytaniem o terminy konsultacji sklep@gorsetipodwiazka.pl                                                                                  lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod nr tel: 602 740 774
  2. Skontaktujemy się z Tobą w celu potwierdzenia terminu oraz otrzymasz od nas krótki materiał na maila, który ułatwi nam przeprowadzenie konsultacji online.
  3. W dniu rezerwacji brafitterka zadzwoni/połączy się z podaną nazwę konta Skype lub messenger lub link z umówioną wizytą online
  4. Wirtualna konsultacja bra-fittingowa zajmuje średnio 30 minut                                                                                                        Abyś w trakcie konsultacji czuła się jak najbardziej komfortowo, upewnij się, że w czasie jej trwania nikt z domowników nie będzie Ciebie niepokoił.
  5. Twoja brafitterka zarekomenduje fasony biustonoszy dobrane do indywidualnych potrzeb pod kątem Twojego rozmiaru, kształtu, konsystencji i osadzenia biustu, a także Twojego stylu życia.
  6. Po zakończeniu usługi otrzymasz e-mailem spisane rekomendacje bielizny wraz z linkami do wskazanych produktów w sklepie www.gorsetipodwiazka.pl  Zalecamy zamówienie kilku rekomendowanych przez brafitterkę modeli biustonoszy, aby zwiększyć szanse na znalezienie jak najlepszego dopasowania. To, co nie będzie pasowało będziesz mogła zwrócić w ciągu 14 dni.
  7. Po otrzymaniu przesyłki skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dogodnego terminu finalnej konsultacji mającej na celu potwierdzenie dopasowania dostarczonej do Ciebie bielizny.

 

Umów się na bezpłatną wirtualną konsultację brafittingową, oddaj się w ręce naszych profesjonalnych konsultantek i doświadcz brafittingowej metamorfozy, która podniesie Twój biust i Twoją pewność siebie. W celu rezerwacji skontaktuj się z nami przez e-mail    lub telefonicznie.

 

Lokalizacja:

Salon Gorset & Podwiązka salon bra-fittingu

ul. Korkowa 84, 04-519 Warszawa

 

Kontakt:

Tel: 602740774

E-mail: sklep@gorsetipodwiazka.pl

Skype lub Messenger

Pn-pt 11.00-18.30

Regulamin rezerwacji online 

Rezerwacje zamykamy dzień przed rozpoczęciem sesji online.